Podłogi drewniane

Podłogi drewniane posiadają niepowtarzalne wzornictwo. Naturalny rysunek drewna sprawi, że pomieszczenie stanie się klimatyczne i ciepłe. Rustykalne sęki w loftowym projekcie lub czyste słoje drewna w nowoczesny domu – drewno zawsze sprawi, że nasze pomieszczenia staną się szlachetne ale i  eleganckie. W ofercie są różne formaty desek. Począwszy od tradycyjnych parkietów po długie i szerokie dechy.
Drewno jest bardzo cennym materiałem wykończeniowym ze względów estetycznych ale również zdrowotnych. Świetnie reguluje wilgotność powietrza i jest antystatyczne więc zapobiega osiadaniu na jego powierzchni alergenów. Ekologiczne woski i lakiery dopełniają ten produkt. Jest on najbliższy naturze i bezpieczny dla naszego zdrowia.
Bardzo istotną zaletą podłogi drewnianej jest możliwość jej renowacji. Decydując się na drewno w naszym domu jednocześnie decydujemy się na inwestycję długoterminową. Odpowiednia pielęgnacja oraz przestrzeganie zasad użytkowania pozwolą nam cieszyć się wymarzoną podłogą przez długie lata. Przed zakupem warto zastanowić się jakie wykończenie podłogi będzie dla nas odpowiednie – olejowane czy lakierowane.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15